Endotech Kurumsal

2012 yılında kurulan EndoTech, ticaret için mevcut olan farklı varlıkların artan boyutu ile ölçeklenecek şekilde tasarlanmış çözümler sunar. Pazarda kanıtlanmış yapay zeka odaklı sistemimiz, pazar faaliyetinin gürültüsünü filtreleyebilir ve hareket eden, gerçekleşen ve gelişen şeyler hakkında değerli içerik sağlayabilir.

Vizyon
EndoTech (2012’de kuruldu) piyasada kanıtlanmış Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi, blok zinciri yatırım pazarına hizmet etmek için ilk uyumlu ve eyleme geçirilebilir kripto AI / ML teknikleri setidir.

EndoTech çözümleri, ticaret için mevcut olan farklı kripto varlıklarının artan boyutu ile ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır. Madeni para sayısı artmaya devam ettikçe, piyasa faaliyetlerinin gürültüsünü filtreleme ve tüm gelişmeler hakkında değerli veriler sağlama yeteneğimiz de artacaktır.

Her ölçekte müşteriye hizmet

Mikro Yatırımcı

Endotech mikro yatırımcılara, D.AI.SY projesiyle hizmet veriyor. DAISY AI yapay zeka algoritmik trade sistemini kullanabilmek için DAISY kitle fonlamasına katılabilir ve yıllık 125.000 Dolar kullanım ücreti ödemeden 20 yıllık finansal algoritmik trade tecrübesinin ürünü olan ve dünyada benzeri olmayan yeni nesil yapay zeka sisteminden faydalanabilirsiniz. Hem bir projede 3 kazanç elde ederek. Trade karı, Hisse payı,  Tavsiye ödülü.

Kurumsal yatırımcı

Asgari 1.000.000 Dolar sermaye ile akredite yatırımcılara yüksek kazanç getirisi sağlayan yapay zeka algoritmik trade sistemi. Yıllık 125.000 USD ve kardan %20 kar payı karşılığında borsa hesaplarınızı API ile bağlayarak Endotech’in benzersiz yapay zeka algoritmik otomatik trade sistemini kullanabilirsiniz.

DAISY AI ile değişim başlıyor

Dünyanın finansal algo trade öncülerinden Dr. Anna Becker’ın yıllara dayanan tecrübesi ve geniş bir yapay zeka geliştirici kadrosu ile 5 yılda ortaya çıkarılan Endotech sistemi 3 yıllık test ve reel kullanım süreci ile optimize edilmiştir. Endotech şimdi de kitle fonlaması ile yeni nesil DAISY AI algoritmik trade sistemini geliştirmektedir.

0

gündür aktif

0

Veri işlendi

0

aktif müşteri

0

AUM

Vizyonumuz

EndoTech, otomatik ticaretin etkinliğine inanır. Ve müşterilerimizin avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
Topluluğumuza şimdi katılın!

Vizyonumuz

Bizim ürünlerimiz yüksek performanslı, AI odaklı ticaret stratejileri ve botlar geliştiriyor ve dağıtıyoruz. Size en uygun olanı seçin! Topluluğumuza şimdi katılın!

Endotech ekibi

2012 yılında kurulan EndoTech, alım satım için mevcut farklı varlıkların artan boyutu ile ölçeklenecek şekilde tasarlanmış çözümler sunar. Pazarda kanıtlanmış yapay zeka odaklı sistemimiz, pazar faaliyetinin gürültüsünü filtreleyebilir ve hareket eden, gerçekleşen ve gelişen şeyler hakkında değerli içerikler sağlayabilir.