Margo ZolotykhVP of Product at EndoTech Ltd.

Uzmanlık
 • Proje yönetimi
 • Dijital pazarlama
 • PR
 • Yazılım geliştirme
 • Pazar araştırması
 • Ürün yönetimi
Eğitim
 • Tüm Rusya Uzak Finans ve Ekonomi Enstitüsü

  Derece Adı: Master’s degree

  Bölüm: İşletme ve Yönetim

  Giriş-mezuniyet: 2003 – 2006

  Moskova Devlet Dilbilim Üniversitesi

  Derece: Master’s degree

  Bölüm: Dilbilim ve Kültürlerarası İletişim

  Giriş-mezuniyet: 1996 – 2001

Yönetimde Msc. Proje ve ürün yönetimi ve ekip liderliğinde 15 yılı aşkın deneyim.

Liderlik, liderlik ettiği bilim adamlarından ve geliştiricilerden dinlemek ve öğrenmekle ilgilidir. Herkesin sabırsızlıkla beklediği Ürünü teslim ederken geliştirme sürecini etkin ve keyifli hale getirmek ana hedefim. Korkusuz kültür ve sert çeviklik uyguluyoruz. Standupları keyifli hale getiriyoruz.

 • ΣTBot™ Kurumsal Müşteri Kullanım Şartları

  Kurumsal Lisans, şu anda küresel kripto para birimi piyasasında mevcut olan en iyi ve en güçlü teslimata erişim sağlar. Başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ticaret stratejilerimize 10 milyon dolara kadar bağlanmak için bir fırsattır. Bir lisansı etkinleştirmek için, önceden bir giriş ücreti ödersiniz. Ödeme kabul edildiğinde, stratejileri seçmeniz ve ilişkilendirmeniz için kıdemli personelimiz tarafından yönlendirileceksiniz. Giriş

  Ocak 14, 2021
 • DAISY güncelleme duyurusu

  İlk nokta, 24 saat sonra canlı yayına dönmeye henüz hazır değiliz. Platformun% 100 mükemmelliğe sahip olması çok önemlidir, bu nedenle her şeyi tekrar tekrar test etmek için 3 3. taraf şirket getirildi Sistemin birkaç gün içinde gelen yüz binlerce üyeyle başa çıkacağından emin olmalı Ekstra güvenlik seviyeleri test ediliyor Birden fazla akıllı sözleşmenin yan yana

  Ocak 24, 2021
 • Ocak ayında yüksek bot performansı

  BETA V1.6 MAJORSLast Update 2021-01-18 16:00 UTCPERFORMANCEInitial Balance USDT 20,000.00Current Balance USDT 126,154.00Annual Return % 259.02Winning Months 16Losing Months 8https://endotech.io/portfolio ETBot #Portfolios #Alpha #Beta #Crypto #CoinSignals endotech.io (https://endotech.io/portfolio)EndoTech – Actionable Intelligence for FintechEndoTech provides high performance, AI-driven trading strategies and bots. Join us now!

  Ocak 24, 2021
 • Gemini borsası Endotech entegrasyonu

  Gemini kurumsal sayfasında yer alan entegrasyona sahip ticaret botları alanında Endotech’de yer almakta ve kurumsal yatırımcılara Endotech’i güvenilir otomatik işlem botu olarak önermektedir. Sektör liderleri için tasarlandı Kurumlar, dünyadaki en güvenilir dijital varlık borsası ile ortaklık kurabilir. https://www.gemini.com/institutions Gemini borsası Gemini Clearing, borsa dışı kripto alım satımları için tamamen elektronik bir takas ve uzlaştırma çözümüdür.

  Ocak 18, 2021

iletişim bilgileri

Tuval St, Ramat Gan, Israel - 2802 Flintrock Trace, Lakeway, TX, USA

Sosyal profiller

Bize ulaşın!

Daisy projesi hakkında bilgi almak için bize ulaşın

Herkese Açık Webinar Sunuma Katılmak İçin