Daisy önlansman değerlendirmesi

Papatya Güncelleme Toplantısının Özeti:

Dr. Anna Becker:

Ticaret Fonları ticaret için Binance, Gemini, Coinbase borsalarına taşınıyor.

Gelen TRX, USDT’ye dönüştürülüyor. Daisy Fund, BTC, ETH ve ilk 10 altcoin’de (% 15) işlem görüyor. Geri kalanı BTC ve ETH’dir.

Ticaret çok değişken – şu anda aşırı dalgalanma var ve bu nedenle fonların çoğu şu anda ticarette değil. Sistem şu anda ticaret yapmak için çok değişken olduğunu söylüyor. Pazara girişi bekliyorum.

Ancak 1. işlem zaten fonun daha küçük bir bölümünde gerçekleştiriliyor.

Jeremy Roma:

Daha önce hiç yapılmamış bir şeyi yapmak için doğduk! Tarih yazıyoruz!

Başarısız işlemlerin ve kötü ilk kullanıcı deneyiminin durumunu oluşturan 2 ÖNEMLİ SORUN:

Web sitesi lansman sırasında bozuldu, böyle bir kullanıcı akışına hazır değildi, web sitesini 8 saat boyunca kayıt veya oturum açma olmadan kapattılar ve insanlar blockchain üzerinden nasıl kayıt yaptıracaklarını anlarken yine de 10.000-20.000 kayıt geldi!

Daisy akıllı sözleşmesinde, hepsi bir arada akıllı sözleşmede çok fazla hesaplama yaptığı için sorunlar var – özellikle matris nesillerindeki insanların nerede konumlandırılacağı ve altın hız belirleyici ikramiye ödemeleri, her geçen gün daha fazla kişiye ödeniyor. Akıllı sözleşmenin yükleri, akıllı sözleşmenin çok fazla enerji yaktığı ve zaman aşımına neden olan çok fazla düşündüğü bir durum yaratır (50 milisaniyenin altında yapılmalıdır)

Bu sorunlar çözülüyor! Tamamen mükemmel bir kullanıcı deneyimine sahip olacaksınız. İşlemlerde artık zaman aşımı yok! Her kayıt ve yükseltme sorunsuz çalışacaktır!

Çözüm: Akıllı sözleşmeyi 3 küçük akıllı sözleşmeye ayırın !!!

Sonuç olarak enerji ücretleri düşecek, tüm veriler eski akıllı sözleşmeden, tüm şecere ve katkılarınızdan taşınır. Altın hız belirleyici bonusuna ulaştıysanız, bunu ömür boyu saklayacaksınız!

Yeni web sitesi mükemmel bir kullanıcı deneyimi ile sunulacaktır.

Her şey yolunda gitmeye devam ederse beklenti 2-3 gün sonra her şey hayata geçecek ve mükemmel çalışacak.

Mevcut akıllı sözleşme duracak – ücret limitini 1 TRX’e düşürecek, böylece mevcut akıllı sözleşmeyle DAHA FAZLA işlem gerçekleşmeyecek! Şarj edeceği maksimum miktar 1 TRX’tir.

Müthiş haber: Matristeki 10 neslin niteliksiz olarak açık olması yine 48 saat yapılacak. Papatya’da zaten bir hesabı olan kişiler, papatya başladığında yine 48 saatlik şey için hak kazanırlar!

Gold Pacesetter bonusu, altın hız belirleyiciye ulaşmak için 24 yönlendirmeye ve 128K $ ‘a geri dönecek.

Rekor kıran bir hikaye ile baştan sona yapıyoruz!

4 günde 50 milyon dolar !!! Birçoğu 4 günde 100.000 $ – 200.000 $ ‘ı vurdu! Canlı ticarette 24 milyon dolar!

Eski akıllı sözleşmedeki tüm veriler geçişten sonra saklanır!Bir cevap yazın