Daisy duyuru

Herkese merhaba ve son 72 saati birlikte tarih yazarken sabrınız ve aynı zamanda inanılmaz bağlılığınız ve liderliğiniz için teşekkür ederiz. BİRLİKTE HİÇ YAPILMAYAN ŞEYİ BERABER YAPTIK VE BU GURUR DOLACAK BİR BÜYÜK BİR ŞEY !!

Bildiğiniz gibi 1) web sitesi, 2) katkı yapılırken ve zaman aşımı ücretleriyle ilgili işlemler zaman aşımına uğradı.

Aslında biraz zaman alacak ve çözülmesi çok fazla iş alacak olan 1 numaralı sorun, zaman aşımı sorunudur. Çözüme sahibiz ve işi yapmak için en iyi uzmanları getiriyoruz, ancak önümüzdeki birkaç gün içinde tamamlanmayacak ve bu çözümün tam zaman dilimini öğrendikten sonra size haber vereceğiz.

Peki bu sizin için ne anlama geliyor? Şimdilik, bazı durumlarda yeni bir üyenin kaydı veya bir üyenin yükseltmesinin zaman aşımına uğrayabileceği anlamına geliyor. Bazı işlemlerin çalışmadan önce birden fazla girişimde bulunduğunu gördük, diğerleri ise 1. denemede geçti.

Eğer zorlukların üstesinden gelebilecek türden biriyseniz, bu ŞİMDİ sizin için büyük bir fırsat olabilir, diğerleri ise beklemeyi seçebilir.

Bu lansman turunun ilk hamle yapanlar için olduğunu düşünüyoruz, erken avantaj. Yeni web sitesini ve blok zinciri ve akıllı sözleşmedeki zaman aşımına ilişkin düzeltmeleri yayınladığımızda, çok hızlı 1M üyelerinin katılacağını biliyoruz. Şimdi meşgul olan ve bu zorluklardan korkmayanlar için bu ivmenin önünde olmak inanılmaz bir fırsat.

Siz ve ekibiniz ŞİMDİ tedarik etmeyi seçerseniz, herhangi bir zaman aşımı başarısız işlemin otomatik olarak 150 trx ücrete tabi olacağını bilmeniz önemlidir (yaklaşık 4,50 ABD Doları).

Blok zincirindeki ve herhangi bir akıllı sözleşmedeki her işlemin “enerji” adı verilen işlem ücretleri vardır. Papatyaya katılmak veya yükseltmek için bu enerji ücretinin mevcut maliyeti 110 ila 120 trx arasındadır ve maksimum ücret limiti şu anda 150 trx olarak ayarlanmıştır. Bu ücret tron ​​blok zinciri işlemlerini desteklemeye gider ve blok zincirinin çalışmasına izin verir ve Daisy ile hiçbir ilgisi yoktur. Bir işlem zaman aşımına uğradığında, yani tron ​​blok zincirinin izin verdiği maksimum sürede tamamlanmadığında, 150 trx’lik maksimum enerji ücreti tahsil edilecektir. İşlemlerin çoğu 3 denemeye kadar çıkıyor gibi görünüyor (bazıları daha fazla, bazıları daha az), bu nedenle her zaman aşımının 150 trx’e (4,50 $) mal olacağını unutmayın.

Bu aynı zamanda cüzdanınızda satın alma fiyatının üzerinde 150 TRX OLMALIDIR.

Sadece bu zaman aşımı sorununu sonsuza kadar ortadan kaldıracak, aynı zamanda her işlemin enerji maliyetini düşürecek bir çözüm yaratıyoruz. Yakında platform kusursuz olacak ama şimdilik durum bu.

Ek olarak, web sitesini bozan veri günlüğü sorununu çözdük ve şu anda bu Entegrasyon aşamasını devralan endotech ekibi sayesinde, yakında hepimizin gurur duyacağı İNANILMAZ yeni bir site ve Dapp sunacağız !!

Bu büyük değişiklikler yakında geliyor ve birçoğu için, ilerlemeye devam etmek için bu iyileştirmeler gerekli değil. Bazıları için ve biz de anlıyoruz ki, duraklamaya ve her şeyin% 100 doğru olmasını beklemeye karar verebilirsiniz. Her iki durumda da DAISY’nin geleceği, 72 saatlik bu şaşırtıcı büyümenin ardından her zamankinden daha parlak !!

Son olarak, ama en önemlisi, endotech’in yapay zekası ve Papatya Fonu kalkışa hazır !! Yapay zekanın 1. ticareti gerçekleştirme zamanı geldiğinde, bilgilendirileceksiniz ve arka ofisiniz canlı 1. ticareti gösterecektir.

ERKEN BİR ADOPTER OLDUĞU, MİLYONLAR ARASINDA GELECEK 1 KEZ OLDUĞU VE DAISY’IN KURUCU ÜYESİ OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM !!!!! SİZİN sayesinde birlikte tarih yazıyoruz!Bir cevap yazın